Ersa Tekstil

ERSA TEKSTİL 2003 yılında kuruldu. İki ayrı üretim tesisi 10.500 m2 üzerinde 7000 m2 kapalı alan olmak üzere aylık 145.000 adetlik üretim kapasitesine sahiptir. Kadrosunda istihdam sağladığı profesyonel 700 ü aşkın kişi ile önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Askeri ve kurumsal tekstildeki çalışmalarımız uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmakta, üretim sonrasında kalite kontrol birimimizce müşterilerimizin istediği vasıflara uygunluğu sürekli ve titizlikle kontrol edilmektedir.

ERSA TEKSTİL Müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi, girişimci ve yenilikçi yapısıyla, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Üretimde sağladığı esneklik, hız ve kalite avantajlarını müşterilerine yansıtabilmektedir. Müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır. Yüksek teknolojiyi maksimum da kullanarak müşteri ihtiyaç ve isteklerinin yakından takibini gerçekleştirir.

İmalatta hedefimiz “ilk Seferde Doğru Yapmak “ ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlayıp, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışırız.

“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmaktayız.

Amacımız; Firmamız tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Müdürlüğü ve kurumsal firmaların tekstildeki tüm ihtiyaçlarına cevap vermek ve yarınlarda adından daha sık söz ettirmektir.


 

Vizyonumuz

ErSa Tekstil, üretim kalitesi ile yurt içi ve yurt dışında sektöre yön veren, müşteri memnuniyeti temelleri ile büyüme ivmesini hep yukarı taşıyan bir güç olacaktır. Ülke ekonomisine katkı sağlayan konumu ve küreselleşme hedefi ile ilerleyecektir.Misyonumuz

ErSa Tekstil tüm faaliyetlerinin odağına müşterilerini koyarak askeri ve kurumsal tekstilde mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmayı, kaliteyi hissettirmeyi hedeflemiştir. Bu anlamda beklentileri aşma, güvene dayalı başarı yolculuğumuzda en iyi teknoloji ile tekstile öncülük eden, bir marka olmayı sürdüreceğiz.

   • +90 368 284 70 72
  •   +90 538 463 16 45
  • +90 368 284 70 32